Форум предпринимателей
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Форум предпринимателей


 
ФорумПорталПоискПоследние изображенияРегистрацияВход

 

 Книги з саморозвитку

Перейти вниз 
Участников: 5
АвторСообщение
burda
Гость
Гость



Женщина Количество сообщений : 8
Географическое положение : Харьков
Дата регистрации : 2020-02-18

Книги з саморозвитку Empty
СообщениеТема: Книги з саморозвитку   Книги з саморозвитку Icon_minitimeВт 27 Окт 2020, 16:13


У моєму житті зараз йдуть великі зміни, починаючи від роботи і закінчуючи оточенням. Хочу прочитати кілька книг з саморозвитку, можливо мотивуючих. Є у вас якісь на прикметі?
Буду вдячний за поради.
Вернуться к началу Перейти вниз
Бланка
Гость
Гость



Мужчина Количество сообщений : 5
Географическое положение : Харьков
Дата регистрации : 2020-10-11

Книги з саморозвитку Empty
СообщениеТема: Re: Книги з саморозвитку   Книги з саморозвитку Icon_minitimeВт 27 Окт 2020, 16:16


Не можу сказати, що я любитель таких книг, але можу порадити почати з самого простого, до приклад Карнегі, знайомі з його творчістю? Знаю, що багато хто радить читати саме його, тому що він був не тільки хорошим психологом, а й відмінною людиною
Вернуться к началу Перейти вниз
opacha
Участник
Участник
opacha


Мужчина Количество сообщений : 32
Географическое положение : Харьков
Дата регистрации : 2020-04-19

Книги з саморозвитку Empty
СообщениеТема: Re: Книги з саморозвитку   Книги з саморозвитку Icon_minitimeВт 27 Окт 2020, 16:18

Знаєте, література по саморозвитку дійсно може дати поштовх краще, ніж будь-який психолог і це чудово, як на мене.
Але справа залишається за малим, знайти хороші книги, тому що далеко не вся література варта уваги.
Вернуться к началу Перейти вниз
Restorator
Участник
Участник
Restorator


Мужчина Количество сообщений : 25
Географическое положение : Россия
Дата регистрации : 2018-12-08

Книги з саморозвитку Empty
СообщениеТема: Re: Книги з саморозвитку   Книги з саморозвитку Icon_minitimeВт 27 Окт 2020, 16:24

Я вважаю, що потрібно бути уважним до того, які істини в свою голову ми вкладаємо, з якими думками живемо, який у нас коло спілкування.
Звичайно ж важливо читати правильну літературу, книги по саморозвитку і бізнесу https://bookish.kiev.ua/camorozvitok-ta-biznec ось в цьому магазині  можете купити, впевнений, ви знайдете підходящі собі.
Я б від себе рекомендував почати з "12 правил життя. Як перемогті хаос" Пітерсона, дійсно варта уваги, розставить всі крапки над "і".
Книги з саморозвитку B90idB_vfSSuPbJj80Blgg-default
Вернуться к началу Перейти вниз
Анна Михайлова
Участник
Участник
Анна Михайлова


Женщина Количество сообщений : 28
Географическое положение : Харьков
Дата регистрации : 2020-10-24

Книги з саморозвитку Empty
СообщениеТема: Re: Книги з саморозвитку   Книги з саморозвитку Icon_minitimeПт 17 Сен 2021, 11:32

Крім книг на професійну тематику, я ще люблю читати художню літературу. От не так давно вирішили купити книжки трилери в електронному форматі https://pocketbook.ua/ua_ua/elektronni-knigi/hudozhnja-literatura/triler за оптимальними цінами. Вибором дуже задоволені, так як розповіді радують цікавими історіями і неймовірно інтригуючими кінцівками.
Вернуться к началу Перейти вниз
 
Книги з саморозвитку
Вернуться к началу 
Страница 1 из 1
 Похожие темы
-
» Книги для предпринимателей и бизнесменов

Права доступа к этому форуму:Вы не можете отвечать на сообщения
Форум предпринимателей :: Неформальное общение предпринимателей. :: Все обо всем.-
Перейти: